Працюватиме до перемоги: бабуся з Ірпеня в’яже шкарпетки для ЗСУ

Ганна Корженівська. Скріншот: kanaldom.tv

82-річна жителька Ірпеня Ганна Корженівська від ранку до вечора в’яже шкарпетки для українських військових на передовій. Шкарпетки майстриня виготовляє довшими за берці, аби військовим було зручно і тепло. Жінка прагне зв’язати 100 пар шкарпеток для захисників до свого дня народження у лютому, йдеться у "Ранку Вдома".

Щодня Ганна Корженівська в'яже шкарпетки українським військовим на передову. Що таке війна жінка відчула на початку повномасштабного вторгнення Росії. Вісім днів вона з родиною сиділа у підвалі, а коли у місті почали горіти будинки, родині довелось евакуюватися.

Два місяці жінка перебувала на Заході України, а коли повернулася, то заділа, що її дім вцілів. Згодом свою кімнату бабуся перетворила на міні цех із в'язання. Майстриня почала в'язати, як тільки похолодало. Шкарпетки для військових виготовляє довшими за берці, аби у них було тепло та зручно.

"Поставила собі за мету до дня народження зв'язати 100 пар для захисників. День народження у лютому. Я передаю військовим по 10 пар", — розповіла Ганна Корженівська.

Робота кипить навіть під час аварійних та планових відключень світла. Вмикає ліхтарик і в'яже, аби виконати план. 

Шкарпетки виходять різних розмірів та кольорів. В'яже їх за простою технікою, але у дві нитки. Першу пряжу для в'язання купувала донька. Тепер їй допомагають небайдужі та волонтери. Часто люди приносять і непотрібні светри, які йдуть на нитки. Жінка каже, що в'язати шкарпетки військовим до перемоги.

Читайте також: Be Brave: дизайнерки Юлія Айсіна створила благодійну фешн— колекцію

Прямий ефір