Наступ на Україну для РФ — самогубство, — Арестович (ВІДЕО)

Операция Объединенных сил. Фото: rubryka.com

Ситуація на лінії дотику вже кілька тижнів загострюється, і українська армія повинна бути готова до будь-якого розвитку подій. Про це напередодні говорив президент України Володимир Зеленський. І завдяки підтримці міжнародних партнерів військові здатні протистояти атакам агресора. Про це розповів спікер української делегації у Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович, інформує "Дом".

"Було здійснено за дев'ятьма можливими варіантами подій, який прорахували наші аналітики ще у квітні цього року, планування — з нашими союзниками, зокрема з американцями. І Ллойд Остін (міністр оборони США, — ред.) приїжджав на цьому тижні не просто так. З регіональними нашими союзниками, сусідами, в першу чергу це країни Балтії, Польща ", — сказав Арестович.

За його словами, союзники забезпечать Україні військову допомогу, зокрема постачання озброєнь, військової техніки, а також нададуть фінансову допомогу.

"Росіяни теж це знають. Тому для них перехід в наступ на Україну — це самогубство", — резюмував спікер української делегації у ТКГ.

Читайте також: НЗФ стріляють на Донбасі — український військовий отримав бойові травми

Раніше повідомлялося, що сьогодні був поранений український військовослужбовець.

Читайте також: Готуємося до будь-якого розвитку подій — загострення на Донбасі та оснащення армії прокоментував Зеленський (ВІДЕО)

Прямий ефір