МакКонахі та Netflix: огляд книг від Дмитра Слівного

Дмитро Слівний. Фото: kanaldom.tv

Книжковий оглядач Дмитро Слівний завітав у студію "Ранку Вдома" і порадив, що почитати на дозвіллі. Серед його фаворитів — "Зелене світло" Меттью МакКонахі та "Netflix і культура інновацій" Ерін Маєр та Ріда Гастінгса. Детальніше про кожну з книг від платформи Yakaboo дивіться в огляді "Ранку Вдома".

1. "Зелене світло" Меттью МакКонахі. В основу книги оскароносного актора лягли записи з його щоденника, який він вів протягом 30 років.

Книга кінозірки очолила книжкові топи ще до виходу у світ. У ній МакКонахі пропонує читачам ознайомитися з уроками, які дало йому життя.

"Ця книга навчить якісно жити. Тут мало про акторство, більше про його життя. МакКонахі мав дуже багато робіт. Він — людина, яка ходить до церкви, але може перед походом туди випити пива. Він — людина, яка молиться перед їжею", — розповідає Дмитро Слівний.

2. "Netflix і культура інновацій" Ерін Маєр, Рід Гастінгс. Книга про ведення бізнесу, про те, як побудувати ідеальну компанію, в якій буде комфортно працювати, і яка приноситиме великі гроші. 

"Це не про кіно, це більше про бізнес. Її написав засновник компанії Рід Гастінгс та його подруга і бізнес-тренер Ерін Маєр. Є така легенда, що одного разу Гастінгс взяв касету і був оштрафований на 40 доларів за те, що не повернув її вчасно. В нього виникла думка: "А чому б не зробити сервіс, де ти платиш не за окрему касету, а за підписку?". Так з'явився Netflix", — каже Дмитро Слівний.

У книзі також є інтерв'ю з працівниками Netflix, з яких можна дізнатися про залаштунки роботи в найбільшому стримінговому сервісі.

В Netflix є три правила і їх секрет у людях — уся команда працює злагоджено тільки тоді, коли кожен її учасник почувається комфортно і знає, що він — важливий елемент системи, а не абстрактна робоча одиниця. У цій книжці ви знайдете поради, як створити компанію, у якій хочеться працювати та впроваджувати інновації. 

Читайте також: Режисер Олександр Довженко: 5 фактів, які має знати кожен

Прямий ефір