"Люди однакові по обидва боки лінії дотику": 715 млн дол. допомоги отримала Україна через ООН

Оснат Лубрани. Фото: mediaport.ua

Україна за останні 7 років отримала через систему Організації Об'єднаних Націй (ООН) 715 млн дол. допомоги. Про це повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, інформує "Дом".

За його словами, тільки торік організація виділила 230 млн дол. для проєктів розвитку економіки, охорони здоров'я, освіти.

Як заявила координаторка системи ООН в Україні з гуманітарних питань Оснат Лубрані, особливу увагу ООН направлено на боротьбу за безпеку та добробут мирного населення, яке постраждало через збройну агресію Росії на Донбасі.

"Ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу по обидва боки лінії дотику. Це дійсно важливо, тому що люди страждають понад семи років. Ми багато працюємо на сході України, там зараз багато сімей роз'єднані. Ми повинні робити ще більше саме зараз, під час пандемії COVID- 19, коли у людей немає можливості вільно переміщатися там. А ще важливо розвивати єдність. Ми не відмовляємося від ідеї реінтеграції. Адже якщо поговорити з людьми — вони однакові по обидва боки", — сказала Оснат Лубрані.

Читайте також: Підсумки 22 жовтня: загострення на Донбасі, засідання РНБО та COVID-19 наступає (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України порахувало усі проєкти, які впроваджено коштом міжнародної технічної допомоги Україні для подолання наслідків збройної агресії Росії на Донбасі. Загальна сума становитиме 8 млрд грн. 

Прямий ефір