Підсумки 7 вересня: старт роботи Верховної Ради, поширення штаму "Дельта" та Рош ха-Шана в Умані (ВІДЕО)

Шоста сесія Верховної Ради в Україні розпочала свою роботу. Озвучені проміжні підсумки розслідування смерті мера Кривого Рогу. Євреї всього світу святкують Рош ха-Шана в Умані. Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 7 вересня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

"Парламентський сезон" стартував в Україні. Шосту сесію Верховної Ради нардепи почали з прийняття законів про індустріальні парки та автомобільний транспорт. У планах — завершити реформу СБУ, розглянути законопроєкти про децентралізацію, боротьбі з корупцією та олігархами. Усі подробиці — у сюжеті випуску.

НВФ інтенсивно зміцнюють свої позиції та закладають заборонені міжнародними конвенціями протипіхотні міни вздовж лінії зіткнення. Наражають на небезпеку не тільки мирних жителів, але й самі ж підриваються на власних мінах. Подробиці — у матеріалі випуску.

Чергова атака російських пропагандистів. Під інформаційний обстріл потрапили Афганістан, саміт Кримської платформи та всі, хто в ньому брав участь. Про еволюцію кремлівських методів маніпуляцій та як не стати жертвою пропаганди — у сюжеті випуску.

Наплив нелегалів з Білорусі в Європі. Країни Європейського Союзу намагаються впоратися з ситуацією. У Польщі вводять надзвичайний стан, а Литва за підтримки сусідів продовжує зміцнювати кордон. Як нелегальні мігранти в руках режиму Лукашенка перетворилися на інструмент політичного тиску — у матеріалі випуску.

Підсумки розслідування смерті мера Кривого Рогу. Самогубство чи доведення до самогубства — основні версії у справі про загибель міського голови Кривого Рогу Констанин Павлова. Сьогодні у Нацполіціі озвучили проміжні підсумки розслідування. Подробиці — у матеріалі випуску.

24 підтверджених випадків штаму "Дельта". Медики у Львівській області говорять про початок нової хвилі коронавірусу. Через погіршення ситуації з COVID-19 область найближчим часом може перейти з "зеленої" у "жовту" зону. А вже з наступного понеділка у "жовту" зону епіднебезпеки може перейти й вся Україна. Про ситуацію — у матеріалі випуску.

Євреї всього світу святкують Рош ха-Шана. Єврейський 5782-ий Новий рік — це один з головних свят для юдеїв. Традиційно десятки тисяч євреїв здійснюють паломництво до Умані на могилу цадика Нахмана. Подробиці — у сюжеті випуску.

Ці та інші події 7 вересня — у підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:17 Народні депутати України відкрили шосту сесію Верховної Ради.
  • 3:44 Маркарова: Статус основного союзника США поза НАТО не підходить Україні.
  • 4:13 НВФ інтенсивно зміцнюють свої позиції й закладають заборонені міжнародними конвенціями протипіхотні міни вздовж лінії зіткнення.
  • 4:42 Під інформаційний обстріл російської пропаганди потрапили Афганістан і саміт Кримської платформи.
  • 7:54 Хакерське угруповання "Гоуст-Райтер" спробувало заволодіти даними німецьких чиновників з метою вплинути на хід виборів у Німеччині.
  • 8:54 Країни Європейського Союзу намагаються впоратися з напливом нелегалів з Білорусі.
  • 10:51 У справі про загибель міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова розглядають дві версії: самогубство або доведення до самогубства.
  • 12:03 У Львівській області зафіксували найбільшу кількість нових випадків коронавірусу за минулу добу.
  • 14:18 У ці дні євреї всього світу святкують Рош ха-Шана — єврейський Новий рік.
  • 16:14 Завтра збірні України та Чехії зійдуться в товариському матчі.
Прямий ефір