Хустки українського бренду D.Olya продають за кордоном на благодійних аукціонах

Ольга Дворянська у білій сукні. Скриншот: kanaldom.tv

Київська художниця Ольга Дворянська — власниця бренду хусток D.Olya. Після початку повномасштабного вторгнення їй довелося закрити бізнес в Україні та евакуюватися з трьома синами до Італії. Там вона налагодила роботу онлайн, знайшла нових клієнтів та почала продавати свої вироби на аукціонах у підтримку України, йдеться у "Ранку Вдома".

Декілька років тому київська художниця Ольга Дворянська створила власний бренд хусток. Усе починалося як хобі. Вона просто малювала картини, котрі потім переносила на полотно. За деякий час бренд став впізнаваним, а сама дизайнерка почала проводити майстер-класи з носіння шовкових аксесуарів.

"Мені довелося провести понад 20 майстер-класів. То була різна аудиторія — жінки пенсійного віку, школярки, жіночі клуби та навіть дружини послів", — пригадала Ольга Дворянська.

Тільки но дизайнерці вдалося реалізувати свої творчі амбіції, відкрити власний шоурум у Києві й налагодити бізнес, як Росія вирішила "звільнити українців" — тобто позбавити мрії та спокійного життя.

"Звісно, що я до останнього не вірила, що це могло трапитись. У нас перед 8 березня було до п'яти сотень замовлень, але 24 лютого все завершилось: ані клієнтів, ані роботи, ані спокою", — каже художниця.

Шоурум у Києві довелось закрити. Працівники роз'їхались, а сама Ольга ще кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення залишалася неподалік Києва.

Страх за життя трьох дітей не давав жінці спокою. Тож вона поїхала до Італії. Там вирішила реанімувати свою мрію і бізнес. Попри складнощі, їй вдалося налагодити виробничий процес та навіть поповнити клієнтську базу за кордоном.

Дизайнерка почала створювати нові колекції з елементами етніки та національного фольклору. Наразі Ольга Дворянська бере участь у благодійних заходах, а також віддає авторські хустки для аукціонів на підтримку України.

"Люди охоче купували хустки, на аукціонах давали за них пристойні суми. Взагалі викупляли переважно лоти українських дизайнерів", — резюмувала Ольга Дворянська.

Українців просто неможливо зламати, переконана художниця. Вони навіть далеко від рідного дому знайдуть спосіб триматися і стояти горою за себе, свої мрії, своє життя та свою країну.

Читайте також:

Прямий ефір