Костянтин Октябрський

Ведущий телеканала "Дом"

Народився в Кременчуці. Мріяв про естрадну кар'єру і планував вступати до Київського естрадно-циркового училища (нині — Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, — ред.). Але за порадою знайомого поїхав вступати до Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. "Хто такі актори кіно і театру, що це, "з чим їх їдять", уявлення не мав. Але втупив, мені сподобалося. Хоча могли вигнати за погану поведінку, за прогули і зриви занять".

На другому курсі почав працювати на регіональному телебаченні, вів автомобільну програму і новини. Тоді ж зрозумів, що за ТБ є майбутнє, а театр — це не його шлях.

Протягом п'яти років після закінчення інституту не працював за фахом, але в 2010 році вирішив поїхати до Києва на кастинг програми "Велика різниця по-українськи", і після другої спроби його взяли до команди. "Там нас дуже "прокачали", що ми такі талановиті, чудові, перспективні, попереду — лише зірки. Я в себе так повірив, щось собі понавигадував, загордився. А потім — облом. Конфлікт із продюсером. У мене взагалі не було роботи протягом останніх двох років. Це збило впевненість у своїх силах, якісь задатки зоряної хвороби, напевно. Але був дуже гарний час, насправді".

Довелося згадати, що він — актор, і почати ходити по кастингах. "Я дуже добре провів цей час безробіття. У тому плані, що, відвідуючи протестантську церкву, пройшов школу духовного зростання. Біблію прочитав кілька разів. Намагався використати цей час для свого духовного "прокачування"".

У 2014 році знову з'явилася перспективна робота на ТБ — Костянтин став ведучим 9 сезону проєкту "Орел і решка. Шопінг". "Думав: ось зараз вистрелю. Ось зараз усі дізнаються! І знову приклало. Час не настав, як кажуть. Пропрацював буквально пів року".

Зате наступні роки актор багато знімався в серіалах і фільмах — "СишишШоу", ""Кращий" тиждень мого життя", "Не зарікайся", "Рік собаки", "Хто ти?", "За вітриною", "Кріпосна", "Дзвонар 1,2", "Перші ластівки".

У 2020 році Костянтин почав працювати на телеканалі "Дім". І вперше став ведучим великої ранкової інформаційно-розважальної програми "Ранок Вдома". "Я вам висловити не можу, наскільки мені подобається ця робота! До акторської діяльності я вже звик, вона мені теж подобається і я її люблю, але це — новий ковток. На доданок я завжди хотів бути телеведучим. Підкіркою відчував, що в мене є потенціал до цього. І я все ніяк не міг його реалізувати. Кожного разу я приїжджаю на зйомки, як на свято. Розумію, що настав час, коли я в цій професії можу щось зробити, якось себе гарно проявити".

Прямий ефір