Володимир Шумко

Актор і гуморист Володимир Шумко народився 9 травня 1987 році у м. Умань Черкаської області. У дитинстві мріяв пов’язати життя з церквою і стати священником. У шкільні роки хлопець виступав на аматорській сцені. Брав участь у різноманітних постановках і в більш старшому віці.

Володимир Шумко серйозно замислювався вступити до театрального вузу, проте в останній момент подав документи до Уманського державного аграрного університету на економічний факультет. Там почав грати у КВК. Перша його команда називалася "ДДП" — "Діти дяді Петі". Отримавши вищу освіту, змінив ремесло — став ведучим різноманітних заходів. А за кілька років у біографії Володимира Шумка з’явилася театральна студія "Чорний квадрат", де й почалася його кар’єра імпровізатора.

У 2017 році Володимир Шумко став ведучим проєкту "Найгірший водій" на каналі ТЕТ. З 2019 року — учасник Improv Live Show та "Жіночого кварталу".

З травня 2023 року — ведучий інтелектуальної вікторини "Блокпост шоу" на каналі "Дім". Тут зіркові учасники демонструють, наскільки добре вони знають українські історію, мову, культуру, мистецтво, закони та традиції, а глядачі можуть перевірити й зміцнити свої знання.

"Бачу свою задачу в тому, щоб наші глядачі розширили свої знання про Україну. Я мріяв стати ведучим вікторини, навіть думав про те, щоб зробити свою на YouTube, і тут мене запросили на проби. Я успішно їх пройшов і дуже радію бути ведучим цього проєкту! Обожнюю вікторини, запитання, ігри, і впевнений, що за вайбом ми збіглись!" — коментує Володимир Шумко.

У вільний час обожнює малювати. Гарно готує. Колекціонує комікси.

Прямий ефір