Діана Звягінцева

Ведуча телеканалу "Дім"

Народилась і виросла в м. Хмельницькому. Закінчила Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У спортивній журналістиці з 2018 року, коли розпочала роботу в спортивній редакції телеканалу "UA:ПЕРШИЙ". З 2020 року була спеціальною кореспонденткою проєкту "Новин Спорту" на телеканалі "Україна 24" та на сайті "Сьогодні. Спорт", інтерв’юером на боксерському сайті LuckyPunch.

З осені 2022-го року - авторка і ведуча спортивного тижневика "Коло спорту" на каналі "Дім". Діана зазначає, для неї дуже важливо показувати, як розвивається спорт в Україні, знайомити українців з іменами наших спортсменів-співвітчизників, які добре відомі у світовому спорті, але про них можуть не знати у нас, вдома.

Мрія стати спортивною журналісткою з’явилась у Діани Звягінцева ще в дитинстві, і сталось це досить випадково.

"У 2012 мені було 12 років, а в Києві було Євро-2012. Батько дивився, брат дивився, і я вирішила теж подивитись. Там грав Андрій Ярмоленко. Він мені дуже сподобався. І з цього все почалося, я подумала, чому б мені не цікавитись спортом більше. А стала дивитися футбольні матчі і слідкувати за грою Андрія. А класі в сьомому я поставила собі ціль стати спортивним журналістом і вступити до Київського університету, аби згодом взяти в Ярмоленка інтерв’ю", — розповідає Діана Звягінцева.  

За час роботи спортивною журналісткою, Діана Звягінцева взяла інтерв’ю в багатьох знаменитих футболістів — Олександра Зінченка, Євгена Коноплянки, Романа Малиновського, проте імені Андрія Ярмоленка серед них поки що немає, тож мрія дівчини ще чекає на своє здійснення. 

Також Діана сама багато часу приділяє заняттям спортом, зокрема тенісу та боксу. 

Прямий ефір