Джелялу загрожує до 20 років позбавлення волі: про розслідування справи розповів адвокат

Адвокат Николай Полозов и Нариман Джелял. Фото: Facebook/Крымская солидарность

Окупаційні правоохоронні органи зараз закінчують попереднє розслідування у "справі" кримськотатарського політика та активіста Нарімана Джеляла, якого звинувачують у диверсії. Як розповів у програмі "5 вопросов" телеканалу "Дом" адвокат Микола Полозов, найближчим часом Джелялу буде висунуто звинувачення в остаточній редакції.

"Добігає кінця попереднє розслідування. Я вважаю, що найближчим часом ми почнемо знайомитися з матеріалами "кримінальної справи". Йому (Наріману Джелялу, — ред.) буде висунуто звинувачення в остаточній редакції. Відповідно, можна буде говорити, що цю стадію вже завершено. Наступна стадія — це ознайомлення зі "справою", після цього — направлення обвинувального висновку до прокуратури і "справи" — до "суду", — розповів адвокат.

За словами Полозова, за тими статтями, які окупанти інкримінують Джелялу, йому загрожує близько 20 років позбавлення волі.

"Нарімана Джеляла звинувачують у скоєнні диверсії у складі організованої групи із заподіянням значної шкоди майну. Також його звинувачують у незаконному обігу вибухових пристроїв у складі організованої групи. І у незаконній контрабанді вибухових пристроїв у складі організованої групи. За сукупністю покарання може становити близько 20 років позбавлення волі", — зазначив захисник.

Повна версія інтерв'ю"Справи" Джеляла та Цимбалюка — нові подробиці: "5 вопросов" із Миколою Полозовим

Прямий ефір