Ярослава Магучіх посіла друге місце на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх. Фото: gettyimages.com

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула "срібло" чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні. Він відбувся у шотландському місті Глазго 1 березня. Про результати України на ЧС-2024 розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Драма, якої ніхто не чекав, не хотів і навіть не намагався передбачити — події у секторі для стрибків у висоту розвивались за сценарієм української чемпіонки світу Ярослави Магучіх. Але її головна конкурентка олімпійська віце-чемпіонка Токіо-2020 Нікола Оліслагерс цього разу змогла переписати сюжет. Творчість австралійки, облік та аналіз у щоденнику, з яким вона зазвичай не розлучається навіть під час змагань, принесла плоди. Оліслагерс так внутрішньо налаштувалася на вирішальний стрибок, що в останній спробі подолала висоту 1,99 метра

Ярослава Магучіх ще мала шанс наздогнати суперницю, однак цього разу її підсумок — 1,97 метра. До драматичного фіналу-двобою з австралійкою Ярослава йшла дуже успішно і без помилок, до того ж стала володаркою найкращого результату сезону — 2,04 метра. Але у Глазго українська зірка опинилася на срібній позиції. 

"Я щаслива буде тут і отримати срібну медаль. Дуже ціную це, тому що я була на п'єдесталі і бачила прапор України. Кожна медаль важлива і потрібна для моєї країни і наших захисників, тому що тільки вони дають мені можливість виступати на міжнародному рівні, змагатися та показувати, що українці продовжують боротися", — прокоментувала Ярослава. 

Магучіх — атлетка віртуозного таланту, бездоганної дисципліни, найвищого професіоналізму та неймовірної природної доброзичливості. Так, події змагань були драматичними, але це лише частина життя на великій спортивний сцені. Ярослава проаналізує виступ, бо за менш ніж півроку — Париж і його грандіозна легкоатлетична арена "Стад-де-Франс". 

"Звісно, Олімпіада — це найважливіші змагання для мене. Хочеться боротися і показувати результат. Я сподіваюся, що він буде вищим, ніж тут", — додала українська стрибунка. 

Результати України на ЧС-2024 з легкої атлетики у приміщенні

  • 2 місце — Ярослава Магучіх (стрибки у висоту)
  • 4 місце — Олег Дорощук (стрибки у висоту)
  • 6 місце — Юлія Лобан (жіноче п'ятиборство)
  • 9 місце — Юлія Левченко (стрибки у висоту)
  • 11 місце — Андрій Проценко (стрибки у висоту)
  • 32 місце — Анна Плотіцина (біг на 60 м з бар'єрами)

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір