Український ветеран на протезі пробіг Токійський марафон із персональним рекордом

Роман Кашпур на марафоне в Токио. Фото: facebook.com/ctzn24

Ветеран із Вінниччини Роман Кашпур втратив кінцівку на війні. Попри наявність протезу він взяв участь у Токійському марафоні і пробіг його з персональним рекордом. Про це пише Укрінформ, передає телеканал "Дім".

3 березня 2024 року у столиці Японії відбувся черговий Токійський марафон, що входить до ешелону найбільш престижних марафонів світу — серії World Marathon Majors. Українську команду цьогоріч підтримував благодійний фонд "Громадянин". До подолання 42 кілометрів марафону готувалися два українські ветерани — Роман Кашпур та Юрій Козловський. Під час підготовки та проведення забігу спортсмени підтримували збір коштів на протезування та реабілітацію тяжкопоранених українських бійців.

"Токійський марафон 2024 року — місію виконано. Це третій марафон із Топ-6. Це той самий вектор, який повинен був показати, чи все правильно ми робили. На годину кращий результат за всі попередні марафони — 4 години 50 хвилин. Це показник, що ми зробили усе правильно", — сказав після забігу Роман Кашпур.

Ветеран зазначив, що дуже задоволений своїм результатом, проте надалі треба працювати ще краще, щоб у майбутньому перевершити це досягнення. Роман подякував рідним і близьким за підтримку, а також своїм побратимам, які врятували йому життя.

Читайте також: З фронту на марафон: як військовослужбовець Андрій "Бродяга" Ткачук після операції на серці став бронзовим призером ультрамарафону у Токіо

Медіа-партнери
Прямий ефір