Як жінкам-переселенкам реалізуватися у бізнесі: інтерв'ю зі співзасновницею Impact Force Ніною Левчук

Ніна Левчук. Фото: facebook.com/nina.levchuk

Безліч українських жінок через війну були змушені покинути свої домівки. Проєкти UN Women та Impact Force за підтримки Міністерства цифрової трансформації України покликаний допомогти українським жінкам-переселенкам знайти нові можливості для професійного розвитку у важкі часи. Про реалізацію жінок під час війни, покращення їхньої фінансової та цифрової грамотності, а також підтримку їх власних ініціатив у програмі "Ранок Вдома" розповіла співзасновниця проєкту Impact Force Ніна Левчук

— Яка головна мета і місія проєкту?  

— Надати нові можливості професійного росту тим жінкам, які були вимушені покинути свої домівки і залишитися без фінансової підтримки, які зараз вимушені на собі тягти тягар всієї сім'ї. Робитимемо це завдяки надання доступу до ключових інструментів, які допоможуть їм покращити свою цифрову грамотність, фінансову грамотність, грамотність у веденні бізнесу та його створенні. Програма доступна для кожної жінки, яка хоче створити новий бізнес, покращити свої професійні навички та знайти нову роботу. 

— На кого саме розрахована програма? Як стати учасником? 

— Програма буде складатися з двох частин. Вона буде доступна для внутрішньо переміщених жінок і для тих, які зараз знаходяться в Польщі. Ми надамо цільову допомогу 80 жінкам в Україні чи в Польщі, які готові працювати 24/7 з нашою підтримкою, міжнародними та українськими менторами. Виявимо, які в них є проблеми, і протягом шести місяців будемо їх розв'язувати. До кожної буде прикріплений ментор. Кандидаткам потрібно буде заповнити анкету, написати мотиваційний лист. 

Другий компонент — це навчальна структура. Онлайн-курс буде доступний на платформі "Дія. Бізнес" і до нього може долучитися будь-хто.

— Хто буде експертами та менторами у вашому проєкті?

— Будуть українські підприємці, які мають досвід в побудові онлайн-бізнесу та бізнесу загалом, міжнародні підприємці, топменеджери великих корпорацій. Ми вважаємо, що об'єднавши їх, ми можемо досягти найкращого складу лекторів і менторів, які допоможуть жінкам. 

Читайте також: Чи існує в Україні сексизм та як із ним боротися

Прямий ефір