Віталій Кім поділився, якою бачить Миколаївщину майбутнього

Віталій Кім. Фото: kanaldom.tv

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у гостях програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом"  розповів, якою бачить Миколаївщину після закінчення війни.

Найскладніше, на думку очільника ОВА, змінювати людей. Він хоче бачити миколаївців більш відкритими, чеснішими, працьовитішими та інтелігентнішими.

"Люди не міняються вмить, це робиться лише через покоління. Моя мрія — змінити людей. Ми й так круті, але хочу, щоб ми були більш відкриті, більш чесні, більш працьовиті, більш інтелігентні", — каже Кім.

За словами Віталія Кіма, після розпаду Радянського Союзу у людей стався провал в освіті, спорті, пріоритезації, у тому, що модно. 

"Я хочу, наприклад, щоб модним був спорт. Хочу, щоб модною була освіта. Щоб поважали літніх людей. Щоб усі розмовляли без лайки. Я багато чого хочу, але це довгий шлях. Війна дала нам можливість показати на весь світ, які ми є. Українці мегакруті. І це треба використати для того, щоб зробити нашу країну кращою. Це і є та мета, заради котрої я працюю", — додав голова Миколаївської ОВА.

Повна версія інтерв'ю: Доброго тихого вечора, ми з України: Віталій Кім — гість шоу Олени Кравець

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк КуцеваловВадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Як повідомлялось раніше, проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. Перші п’ять випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 12 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 05.02.2023. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір