В.о. міністра спорту Матвій Бідний прозвітував про 100 днів роботи
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2024/03/matvij_bidnyj-820x518.jpg)
Виконувач обов'язків міністра молоді та спорту Матвій Бідний відзвітував про 100 днів своєї роботи на посаді. Також міністерство порівняло, наскільки українці багато займаються спортом порівняно з загальноєвропейським показником. Про зроблене і заплановане за цей час у Мінспорту розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".
У перші 100 днів під головуванням Бідного міністерство діяло у чотирьох основних напрямках. Спершу проаналізували стан справ у галузі і провели опитування, щоб дізнатися, як багато людей в Україні займаються спортом, порівнявши цей показник із загальноєвропейським. Опісля працювали над новою версією цифрового додатку "Активні парки", який дозволяє займатися спортом будь-кому в своєму населеному пункті. Також переймали закордонний досвід та вивчали найефективніші практики спортивного урядування в європейських країнах. Зрештою підготували демократичну реформу галузі, згідно з якою міністерство передасть на місця функцію розвитку масового спорту за умови державного фінансування.
"Ми робимо все для того, щоб наші спортсмени мали змогу туди (на Олімпійські ігри, — ред.) поїхати, перемогти і, що дуже важливо, показати позицію України — нагадати про те, що в нас відбувається. Тому що ми розуміємо силу спорту. Сьогодні найголовнішою метою є консолідація міжнародного суспільства навколо навколо нашої боротьби. Спортсмени тут є одними з найпотужніших амбасадорів", — каже виконуючий обов'язки міністра.
Щодо змін у роботі та пріоритетів діяльності міністерства, Матвій Бідний зазначив наступне:
- позбавлення міністерства невластивих йому функцій та повноважень;
- посилення спроможності спортивних федерацій і спрямування їх до масового спорту, створення спортивних клубів, посилення українського спортивного ком'юніті.
- олімпійський спорт.
Більше спортивних новин:
- Ярослава Магучіх посіла друге місце на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту
- Дві художні гімнастки з України здобули шість медалей на Гран-прі в Естонії
- Український ветеран на протезі пробіг Токійський марафон із персональним рекордом