Український фільм "Ти мене любиш?" про часи перед розпадом СРСР покажуть на Берлінському кінофестивалі

Кадр із фільму "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової

Український фільм "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової покажуть у програмі "Панорама" на Берлінському кінофестивалі. Про це повідомляє "Дом" з посиланням на Держкіно.

Події "Ти мене любиш?" розгортаються напередодні розпаду СРСР. У центрі сюжету — 17-річна Кіра, яка "стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої".

"Це особиста історія мого дорослішання та становлення покоління. Це моя пісня про прощання з дитячими ілюзіями й про відчайдушні пошуки кохання. Я хотіла, щоб аудиторія фізично відчула, як наше минуле вислизає, немов пісок крізь пальці. Моя Кіра — символ мого покоління, першого покоління незалежної України", — розповіла режисерка. 

"Панорама" — програма Берлінського кінофестивалю, яка збирає фільми з усього світу з яскраво вираженим політичним, гендерним або соціальним контекстом. До неї зазвичай відбирають нестандартні стрічки, а головний приз вручає глядацьке журі.

На Берлінале, що проходитиме з 16 по 26 лютого, теж покажуть українські фільми "Залізні метелики" Романа Любого про збиття рейсу MH17, короткометражний фільм Надії Парфан "Це побачення" про Київ в умовах війни і фільм "Суперсила" Шона Пенна про війну в Україні.

Читайте також: Український фільм "20 днів у Маріуполі" показали на кінофестивалі "Санденс"

Прямий ефір