Загроза широкомасштабних воєнних дій на Донбасі — мінімальна, — Резніков

Алексей Резников. Фото: kanaldom.tv

Шанси на початок широкомасштабних воєнних дій на тимчасово окупованій частині Донецької та Луганської областей "дуже мінімальні". Про це заявив віцепрем'єрміністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, інформує "Дом".

При цьому міністр вважає правильною стурбованість партнерів через нарощування російських військ біля кордонів України, оскільки "будь-яка демонстрація сили іноді може перетворитися на реалізацію".

"Я вважаю, що це є елементом гібридної війни, а саме — інформаційної війни. Це створення такої уявної напруги з метою привернути увагу до себе, як це робить сьогодні Російська Федерація, намагаючись таким чином примусити до перемовин інших гравців світу", — заявив Резніков.

Він наголосив, що нині весь цивілізований світ знає, що Російська Федерація є не посередником у даній ситуації, а країною-агресором.

"Вона — учасник Тристоронньої контактної групи як країна, яка відповідає за те, що сталося на окупованій частині Донецької та Луганської областей. Мало того, до порядку денного повернулося питання Криму, і воно лунає чітко. Тому я це сприймаю як частину варіанту інформаційної гібридної війни", — сказав віцепрем'єрміністр.

Читайте також: Сепаратизму в Україні немає, є регіональна ідентичність, — Резніков

Раніше Олексій Резніков заявив, що цього року можуть статися події, які дадуть новий старт врегулюванню ситуації на Донбасі.

Прямий ефір