Третє "золото" Паралімпіади завоював український плавець (ВІДЕО)

Максим Крипак. Фото: unian.net

Сьогодні, 1 вересня, ще одне "золото" на Паралімпіаді-2020 в Токіо завоював плавець Максим Крипак в запливі на 400 м вільним стилем, інформує "Дом".

Плавець випередив найближчого конкурента на 2,5 секунди. Бронзову медаль у Токіо завоювала Ірина Щетнік у кульовій стрільбі. Також володарями бронзових нагород стали тенісисти Іван Май і Лев Кац. А "срібло" у стрільбі лежачи з пневматичної гвинтівки завоював Василь Ковальчук.

Всього в арсеналі України вже 75 нагород: 17 золотих, 35 срібних та 23 бронзові. Українська збірна — на шостому місці в медальному заліку.

Зазначимо, що Максим Крипак тепер є володарем трьох золотих медалей. Перед сьогоднішньою перемогою він уже став найкращим на 100-метрівці батерфляєм і встановив світовий рекорд — 54,15 секунди. На цих Іграх спортсмен виграв "золото" і на дистанції у 100 м вільним стилем. Також в його скарбничці — "срібло" та "бронза".