Серіал "Звичайна людина"

Пригодницька драма "Звичайна людина" стала однією з переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який провело ДП "МПІУ" у 2023 році.

У центрі історії Олег — простий дорожній робітник, який завжди вважав себе звичайною людиною, без амбіцій на геройство чи славу. Та коли війна стукає в двері, його життя перевертається з ніг на голову. Пошук доньки, яка зникла в хаосі війни, стає його головною метою. Відправившись на окуповану територію Олег стикається з беззаконням та жорстокістю загарбників, які творять звірства. Під час всієї подорожі Олегу доводиться вчиняти неможливе — рятувати не тільки себе але й людей навколо.

"Серіал "Звичайна людина" — це розповідь не лише про конкретного героя, а й про безмежну силу людського духу та відданість ідеалам. Ця історія нагадує нам про те, що навіть у найтемніший часи, коли здається, що вся надія втрачена, звичайні люди можуть робити неймовірні справи. Вона важлива тим, що показує, якою міцною може бути згуртованість нації та яка сила криється в кожній звичайній людині", — прокоментував автор ідеї та сценарист Андрій Виштак.


Медіа-партнери
Прямий ефір