Мінісеріал "Позивний "Тамада"

Серіал "Позивний "Тамада" створено на замовлення державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (ДП "МПІУ"). Проєкт знімали у жовтні 2023 року у Києві та області.

Виробництво: "Енержіфільм".
Продюсери: Дмитро Сафановський, Вадим Червяков, Роман Омельчук.
Автори ідеї: Артем Кобзан, Андрій Виштак.
Сценарій: Артем Кобзан.
Режисер: Олександр Сальников.Головні ролі виконали: Володимир Ращук, Антон Соловей, Клавдія Дрозд, Роман Жиров, Влад Писаренко, Євген Капорін та інші.


Головний герой серіалу Артем Дідов — майже 40-річний ведучий весільних свят, баляндрасник і душа компанії. Він проживає веселе, безтурботне життя, перебиваючись випадковими заробітками. Перед війною від нього йде наречена, а згодом він лишається без роботи. Напередодні війни Артем напивається і на ранок прокидається від вибухів та страшного похмілля. Розгублений та спустошений він розуміє, що несподівано війна стає для нього новою точкою відліку — моментом, з якого він може почати будувати себе заново. Вже в учбовій частині йому дають позивний "Тамада" — спочатку як насмішку, але згодом в цьому позивному в промові побратимів стає все більше справжньої поваги. "Тамада" зовсім не з тих, хто народжений бути героєм, але змушений стати ним, хоча і ставиться до цього з посмішкою та гумором.


Прямий ефір