Після двох інсультів ветеран відкрив медичний центр, де надають допомогу цивільним та військовим 

Петро Красицький. Скриншот: kanaldim.tv

Петро Красицький — ветеран російсько-української війни. Після повернення з фронту, попри численні контузії та два інсульти, вирішив відкрити власну справу та надавати медичну допомогу не лише цивільним, а й військовим. Ветеран провів екскурсію новим медзакладом для "Ранку Вдома". 

Петро Красицький показав кабінет психолога та реабілітолога, маніпуляційний кабінет та інші приміщення нової медичної клініки у столиці. У медичному закладі наразі працюють сімейний лікар, педіатр, дитячий гастроентеролог, кардіолог та нейрохірург. Загалом у команді центру 14 фахівців. 

Петро Красицький став на захист Батьківщини ще у 2015 році. Коли розпочалася Велика війна, пішов добровольцем на фронт. Після важких поранень та інсульту чоловіка списали з війська. Другий інсульт стався вже вдома. Після цього боєць проходив тривале лікування та реабілітацію в Україні та Чехії. 

"Коли вже повернувся з Чехії, вирішив створити медичний центр, який буде надавати послуги військовим та цивільним. Маючи досвід реабілітації за кордоном, мені хочеться, щоб у нас був такий самий сервіс. Зараз ми разом з моїм бізнес-партнером, сімейною лікаркою Юлією Барболіною, пишемо грант для кабінету ультра звукової діагностики", — розповів ветеран, засновник медичного центру "Разом" Петро Красицький.  

Аби відкрили клініку партнери почали шукати приміщення, консультуватися з фахівцями та подали заявку на отримання державного гранту для ветеранів. Хоча досвіду у бізнесі не мали, зрештою все вдалося. Кошти отримали. В лютому 2024 року у медцентрі "Разом" прийняли перших пацієнтів. Крім цього, Петро та Юлія уклали угоду з "Київ мілітарі хаб". Створили дорожню карту і двічі на місяць планують надавати безплатні консультації родинам загиблих героїв. 

"Намагаємось робити все, в межах своїх сил для того, щоб хоч чимось бути корисним ветеранам та їхнім сім'ям. Бо тільки завдячуючи їм ми втілюємо свої мрії в життя і взагалі живемо. Ми хочемо створити відділення реабілітації, тому що це допоможе збільшити спектр наших послуг. Перш за все, це військовослужбовці, які потребують спеціалізованої реабілітації. Хочемо розширити спектр діагностичних послуг, використовуючи, наприклад, ультразвукове обладнання. Нам зараз його не вистачає", —  пояснила сімейна лікарка, медична директорка центру "Разом" Юлія Барболіна.

Клініка працює лише другий місяць, але вже 200 людей підписали декларацію з лікарями. В основному це мешканці сусідніх житлових будинків. Звертаються до медичного центру й побратими засновника. У медцентрі мають ще багато цікавих ідей та проєктів, які планують реалізувати найближчим часом.

Також цікаво: З фронту керує будівництвом великого житлового комплексу в Києві — історія військового

Медіа-партнери
Прямий ефір