Оля Цибульська зізналася, чи змінився її гонорар за час війни

Оля Цибульська. Скриншот: kanaldim.tv

У програмі "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім" українська співачка та ведуча Оля Цибульська розповіла, що за час повномасштабної війни її гонорар не змінився і лишився таким, яким і був до 24 лютого 2022 року.

"Він, напевно, такий, як був до початку війни. Я дуже тішуся, що зараз з'явилися концерти, вони дають можливість працювати, утримувати команду, сплачувати податки, донатити і відчувати, що ти щось робиш на своєму місці. Зараз з'явилося дуже багато благодійних концертів і колаборацій з благодійними фондами та торговими центрами, де є можливість реально збирати гроші і допомагати", — розповіла вона.

Цибульська додала, що на благодійних заходах виступ самого артиста не оплачують. Іноді гонорар отримують лише музиканти, а часом і без того.

"Є заходи, де кажуть: "Ми можемо покрити мінімальні затрати команди. Тоді я прошу заплатити команді: звукорежисеру, гітаристу, художнику по світлу, гримеру. Пам'ятаю концерти, особливо на початку, коли я платила команді, бо мені хотілося і досі хочеться дати відчуття, що я тримаю купи всіх своїх людей. Показати, що вони потрібні і важливі. Дати їм відчути, що вони заробляють, що ми — команда", — пояснила співачка.

Більше новин програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір