Запрошень було багато, — Оля Цибульська про можливість зробити кар'єру в Росії

Оля Цибульська. Скриншот: kanaldim.tv

У 2007 році українська співачка та телеведуча Оля Цибульська стала переможницею першої української "Фабрики зірок" у складі дуету "Опасные связи" (укр. "Небезпечні зв'язки") з Олександром Бодянським. У програмі "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім" вона розповіла, що після цього у неї був шанс продовжити кар'єру в Росії, проте Оля від цього відмовилася.

Після "Фабрики зірок" дует "Опасные связи" проіснував два роки, за які артисти встигли кілька разів представити Україну на міжнародних пісенних конкурсах, записати три сингли та відзняти кліп на пісню. Один із таких конкурсів відбувся у Москві, де Цибульська і отримала запрошення на продовження кар'єри в російському шоубізнесі.

"Так, запрошень було багато. Після перемоги на "Фабриці зірок" ми були в Москві — представляли Україну на конкурсі. Нас відправили від каналу. після того був шанс залишитися в Росії і робити там кар'єру. Але після конкурсі я сказала, що хочу додому. Там чужі люди, мені було некомфортно, воно все не моє. Ми ніякі не братські народи, ми дуже різні. Я повернулась і більше туди не їздила", — поділилась вона.

Більше новин програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір