"Історія коханки — точно не моя": Цибульська прокоментувала чутки про роман з Dzidzo

Ольга Цибульська і Dzidzo. Колаж: kanaldim.tv

Українська співачка та ведуча Ольга Цибульська у програмі "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім" прокоментувала чутки про роман з Dzidzo, що ширилися мережею протягом багатьох років. Подейкували навіть, що саме через Цибульську Михайло Хома (справжнє ім'я Dzidzo) розійшовся з дружиною. 

Ольга вважає, що такі вигадані історії працюють дуже добре, адже завдяки таким чуткам більше людей дізналися про неї та про Dzidzo як про артистів.

"Ці історії працюють. Завдяки цьому, наприклад, люди, які не цікавляться музикою, дізналися, хто така я і хто такий Дзідзьо. Ми навіть в інтерв'ю часом говорили, що ви ці історії вигадуєте. Але що б ми не казали, люди досі говорять, що мій син схожий на Дзідзьо. Історія коханки — точно не моя", — запевнила артистка.

Своє особисте життя Цибульська багато років приховувала: не показувала свого обранця, не розповідала про одруження і не називала дати походу до РАГСу. Весілля, як виявилося, у співачки взагалі не було, бо вона не бажала влаштовувати пишних гулянь. Пізніше стало відомо, що чоловіка Олі звати Сергій Грисюк. У 2015 року у них народився син Нестор.

Більше новин програми "Муз_Тренд":

Прямий ефір