Міжнародне мовлення України російською мовою піддається зухвалим кібератакам з боку країни-агресора

Міжнародне мовлення України російською мовою піддається зухвалим кібератакам з боку країни-агресора з метою заблокувати розповсюдження правдивої інформації про війну в Україні для російськомовної аудиторії через блокування роботи марафону "FreeДОМ".
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України", яке керує телеканалами UA (канал іномовлення російською мовою з покриттям понад 60 країн світу) та "Дом" (російськомовне мовлення каналу започатковано 2020 року для аудиторій на тимчасово окупованих територіях України), протягом декількох діб піддається кібератакам з боку країни-агресора.
Марафон "FreeДОМ" — це щоденний телевізійний інформаційний проєкт, який виходить російською мовою і виготовляється як ДП "МПІУ", так і партнерськими медіагрупами: "Медіа Група Україна", "Starlight новини", "Інтер Медіа Груп" та "1+1 Медіа".
Підприємство звернулось до правоохоронних органів України, наразі тривають слідчі дії.
Як зазначає пресслужба СБУ, "кібератаки є частиною цілеспрямованих зусиль РФ для впливу на український інформпростір, поширення фейків і ведення гібридної війни".
Кіберпростір — це ще один фронт війни проти України та всього демократичного світу.
Телеканал UA забезпечує право на доступ до неупередженої інформації багатомільйонної аудиторії по всьому світу. Блокуючи роботу телеканалу, країна-агресор порушує права людини на свободу висловлювань та право на отримання життєво важливої інформації про стан речей в суспільствах, які потерпають від авторитаризму, диктатури та насильства з боку державного апарату.
Попри багаторівневу атаку на телеканал українського іноземного мовлення російською мовою, телеканал продовжує супутникове мовлення всередині країни-агресора. Останнім часом аудиторія телеканалу та марафону "FreeДОМ" продовжує зростати, про що свідчать показники як у діджитал-платформах, так і через форми зворотного зв’язку — громадяни Росії розглядають українське мовлення російською мовою як надійне джерело новин та іншої інформації.
У разі, якщо ви відчуваєте складнощі з отриманням нашого сигналу, повідомляйте нашій службі технічної підтримки через пошту: [email protected]
ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України"