"Лють дозволяє мені дихати": в Україні знімають фільм про жінку з Маріуполя, яка втратила сина

Ксенія Каян. Фото: facebook.com/oupdocumentary

В Україні знімають документальний фільм "Лють дозволяє мені дихати", побудований на історії Ксенії Каян, яка пережила облогу Маріуполя і втратила там сина. Про це повідомляє "Дом" з посиланням на Об’єднання українських продюсерів.

"Коли ми записували інтерв'ю для "Маріуполь. Невтрачена надія", то відразу зрозуміли, що історія Ксенії — більша, ніж те, що може вмістити фільм про вторгнення російських окупантів. Це фільм-портрет. У героїні є внутрішній вогонь, який і роздмухує попіл її горя, але і дає їй енергію боротьби за життя. Зараз українці борються з ворогом зовнішнім, але після перемоги для багатьох настане час боротьби з ворогом внутрішнім, з посттравматичним синдромом", — розповів автор ідеї та режисер фільму Максим Литвинов.

Стрічка описує почуття людини з посттравматичним синдромом, емоції, які допомагають їй триматися, та її боротьбу за майбутнє.

"У мене був намір у голові щось із собою вчинити… Але поки я тримаюсь якось за це життя. В мені зараз дуже велика ненависть і біль. І ця лють допомагає мені дихати", — казала Ксенія Каян у фільмі "Маріуполь. Невтрачена надія".

Наразі фільм перебуває на етапі монтажу. Прем'єра планується у лютому 2023-го.

Читайте також: "Це неймовірна перемога": низка українських фільмів потрапила у топ Netflix

Прямий ефір