Голова WBC Ukraine Микола Ковальчук назвав наступних українських чемпіонів світу

Микола Ковальчук. Скриншот: kanaldom.tv

Президент українського представництва Всесвітньої боксерської ради Микола Ковальчук в інтерв'ю програмі "Коло спорту" назвав українських боксерів, котрі в майбутньому можуть стати чемпіонами світу.

"Однозначно, Сергій Богачук, Василь Ломаченко — бо в нього титулу зараз немає, лише якийсь проміжний. Денис Берінчик має шанс — у нього важкий і дуже складний дивізіон. Таких рухливих і технічних хлопців мало. Олександр Гвоздик повинен повернути пояси. Тим більше, що пояси у москалів всі. Треба повертати", — сказав Ковальчук.

Голова WBC Ukraine також розповів про долю українського чемпіонського поясу. Поєдинки за нього планувалися навесні 2022 року, проте повномасштабне вторгнення Росії завадило цьому. Розігрувати його будуть згодом і разом із поясом Ліги.

"До речі, пояс раніше був більш простий, зараз він гарніший — на рівні пояса чемпіона світу. В планах є турніри. Ми спілкувалися з президентом Національної ліги професійного боксу України Михайлом Зав'яловим — швидше за все, два пояси будуть розігруватися одночасно: і пояс Ліги, і пояс WBC Ukraine", — поясним Микола Ковальчук.

Повна версія інтерв'ю: Усик проти Ф'юрі, бій за пояс WBC та претенденти на світове чемпіонство від України: інтерв'ю з головою WBC Ukraine Миколою Ковальчуком

Більше спортивних новин:

Прямий ефір