ДП "МПІУ" оголошує мистецький конкурс

ДП "МПІУ", відповідно до Положення "Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на Державному підприємстві "МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ", затвердженого Наказом ДП "МПІУ" від 03 травня 2023 року № 52 та Статуту ДП, оголошує про початок проведення мистецького конкурсу для відбору ідей (концепцій) та створення (виготовлення) відеоматеріалів (сюжетів) для нового сезону проєкту "Ранок вдома".

Метою конкурсу є відбір конкурентоспроможних ідей (концепцій) та створення (виготовлення) відеоматеріалів (сюжетів) для висвітлення різних актуальних тем та подій  у інформаційно-пізнавальній, розважальній ранковій програмі.

Тип: відеоматеріал (сюжет) з використанням елементів оригінальної зйомки та архівних відео, поєднання репортажних, аналітичних, оглядових частин тощо.

Відеоматеріали (сюжети) можуть містити інформацію про життя країни, про українські міста та громади під час та після агресії, історії волонтерів з України та Європи, інформацію про допомогу з боку держави та благодійних фондів, проведення соціальних програм, актуальну інформацію про спортивні події в Україні та світі, огляд кіно, прем'єр та серіалів, історії цікавих та сучасних українців  тощо.

Перевага буде надана комплексному підходу щодо поєднання різних підходів, стилів та форматів, які будуть мати певну концепцію донесення інформації до цільових аудиторій.

Напрямок: політика, соціум, мистецтво і культура, екологія, технології, права людини, соціальні питання тощо.

Мова: українська.

Хронометраж 1 (одного) відеоматеріалу (сюжету): від 2 до 10 хвилин.

Вимоги до відеоматеріалів (сюжетів):

  • орієнтування на загальну аудиторію;
  • відеоматеріал (сюжет) має бути вміло, логічно та актуально підібраний;
  • факти повинні бути чітко викладені, інформація осмислена та логічно подана;
  • при створенні відеоматеріалів (сюжетів) обов’язково необхідно дотримуватись принципів та норм моралі, українського та міжнародного законодавства, етичних норм; принципів журналістики та правил журналістської етики;
  • відеоматеріали (сюжети), які будуть подаватись учасниками для участі в мистецькому конкурсі, мають бути оригінальними та не порушувати права та інтереси третіх осіб.

Для участі у конкурсному відборі учасники подають до ДП "МПІУ" наступні документи:

1. Заявка.

2. Лист-гарантія.

3. Документи, які характеризують проєкт (у довільній формі опис ідеї та концепції проєкту який подається на конкурс) із зазначенням приблизного хронометражу до кожного поданого відеоматеріалу (сюжету).

4. Виписка або витяг з Єдиного державного реєстру.

5. Довідка про кваліфікацію працівників учасника з зазначенням досвіду роботи за напрямком на який оголошено мистецький конкурс.

6.  Орієнтовна вартість виробництва (створення) відеоматеріалу (сюжету). Вартість зазначається у гривнях з ПДВ за 1 (одну) одиницю відеоматеріалу (сюжету).

7.  Довідка про наявність матеріально-технічної бази.

8. Не менше трьох прикладів відеоматеріалів (сюжетів) будь-якого типу та напрямку  українською  мовою.

Участь у конкурсі можуть прийняти юридичні особи будь-якої форми власності, що зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб таких юридичних осіб немає громадян російської федерації, а також фізичні особи – підприємці зареєстровані на території України.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою.

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу ДП "МПІУ".

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом, а в разі необхідності кількома листами, з однією темою. Тема повинна містити назву учасника.

Документи подаються підписаними уповноваженими особами у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах)  24.08.2023 року до 18:00 (включно).

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів не розглядаються.

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено про що організатором конкурсу  буде повідомлено додатково.

Контактна особа та телефони для довідок: (044) 586-41-90 Єльчик Віра Володимирівна.  

Звертаємо увагу на те, що ДП  "МПІУ" у своїй діяльності керується Законом України "Про публічні закупівлі" та Постановою Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 р. Також інформуємо учасників, що відповідно до законодавства оплата по укладеним договорам між ДП "МПІУ" та переможцем (-ями) мистецького конкурсу відбувається на підставі зданих матеріалів, за фактично надані послуги та після підписання Актів, в тому числі Акта наданих послуг.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, "Яндекс", "Яндекс. Україна", "Mail.ru", "Mail.uа", ДП "МПІУ" не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Медіа-партнери
Прямий ефір