День народження Катерини Кухар та сестер Семеренко: 18 січня в історії

Зустрічаємо середу, 18 січня, разом із "Ранком Вдома"! Про визначні події, міжнародні та українські свята, дні народження відомих людей дізнавайтеся у нашій традиційній рубриці "День в історії".

59 років тому американські лікарі закликали Конгрес США зобов'язати сигаретні компанії писати на пачках попередження про небезпеку куріння. Адже ця згубна звичка шкодить здоров'ю та викликає нікотинову залежність. За даними ВООЗ, у XX столітті через куріння померли 100 млн людей.

Балет — це характер. Так вважає прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар. Артистка народилась 18 січня 1982 року у Києві. Балетом почала займатися у 5 років. У 15 років Кухар виграла Міжнародний конкурс "Приз Лозанни". На сцені Національної опери балерина танцює понад 20 років. Саме там вона познайомилася зі своїм чоловіком Олександром Стояновим.

37 років сьогодні виповнюється сестрам-біатлоністкам Валентині та Віті Семеренко. Вони народилися на Сумщині й з дитинства виявляли інтерес до зимових видів спорту. У початковій школі дівчата прийшли до секції гірських лиж і почали займатися біатлоном. Сестри Семеренко стали відомими 2005-го року, після Молодіжного чемпіонату світу з біатлону. У 2014 році вони виграли золоту медаль на Олімпійських іграх. За видатні заслуги спортсменок нагородили Орденом княгині Ольги.

Більше про цей день в історії дивіться у матеріалі програми "Ранок Вдома"!

Прямий ефір