Артем Довбик хет-триком повторив рекорд Сергія Реброва та Олександра Косиріна

Артем Довбик. Фото: scdnipro1.com.ua

Хет-трик у футболі — це завжди подія для високого рівня уваги й поваги до голів та автора точних ударів. Нападник клубу української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" та національної збірної України Артем Довбик забив три м'ячі у поєдинку 19-го туру, йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Підвищену увагу до успіху Довбика можна пояснити тим, що Артем зробив хет-трик втретє за сезон і таким чином повторив всеукраїнський рекорд. У ворота "Металіста 1925" форвард забивав впродовж 10 хвилин другого тайму. Завдяки цьому "Дніпро-1" й виграв 3:0. Два з цих м’ячів — реалізовані пенальті.

У Довбика є чимало шансів оновити рекорд навіть у чемпіонаті, що триває. Артем наразі є найкращим бомбардиром, а його конкуренти Сергій Ребров і Олександр Косирін давно завершили кар'єри гравців.