Здобутки українських юніорів на спортивних аренах 2022 року

Каміла Конотоп. Фото: instagram.com/uwf.net.ua

Наше спортивне майбутнє — вже зараз. 2022 рік, що минає, рясніє успіхами юних українців на спортивних аренах. Детальніше про досягнення юних спортсменів розповідається у "Колі спорту".

Нові перлини українського спорту Дар'я Романюк і Єва Сердюк перемогли на молодіжному Чемпіонаті світу з пляжного волейболу в турецькому Ізмірі. Українки не програли жодного сету. Це перша медаль чемпіонату світу з пляжного волейболу в історії одеського спорту.

Чудові результати та перспективи продемонстрував 18-річний легкоатлет Артур Фельфнер. У дисципліні з метання спису хлопець він виграв чемпіонат світу з легкої атлетики для молоді до 20-ти років. Метнув спис на 79.36 метра, що принесло йому "золото".

Друзі та колеги Кірілл Болюх і Кирило Азаров відзначилися у канадському Монреалі на змаганнях зі стрибків у воду. Хлопці здобули три "золота" на двох.

Дивували Європу та світ своєю силою та волею й українські дівчата. Анастасія Сердюк виграла Стамбульський чемпіонат світу з пауерліфтингу.

"Я не знаю, яким чином це вдалося. Я просто йшла до цього і мене підтримував тренер", — каже спортсменка.

Важкоатлетка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою серед молоді до 23 років і встановила рекорд континенту серед однолітків у категорії до 59 кілограм. Натхненна такими результатами, вона показала свою майстерність серед дорослих. Чемпіонат світу подарував їй бронзову медаль у ривку. Це дебютна нагорода на змаганнях такого рівня.

Україна 2022 року завоювала першу медаль на чемпіонаті світу-2022 з дзюдо. Бронзовою призеркою дорослої світової першості стала 18-річна Єлизавета Литвиненко, яка виступає у ваговій категорії до 78 кг. Спочатку вона перемогла на юнацькому чемпіонаті Європи, а згодом виборола єдину для України нагороду на першому для неї чемпіонаті світу серед дорослих — "бронзу".