Юні українські легкоатлетки встановили національний рекорд в естафетному бігу

Українські легкоатлетки на чемпіонаті Європи U-18. Фото: facebook.com/UkrainianAthletics

На чемпіонаті Європи U-18 у Польщі українські легкоатлетки встановили національний рекорд у шведській естафеті, повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу Федерації легкої атлетики України.

Українська команда, у складі Єлизавети Шваб, Уляни Степанюк, Руфіни Котик та Іванни Олексюк, фінішувала шостою з результатом 2:08.08. Перше місце посіла італійська команда (2:05,23). Спортсменки бігли естафету 100+200+300+400 метрів.

Ані жіночій, ані чоловічій українським збірним не вдалося здобути медалі у фіналі. Однак у фінальному забігу шведської естафети легкоатлетки встановили рекорд України U18 — фінішували за 2.08.08 хвилини. Попередній національний рекорд у цьому виді естафети тримався 17 років. Його встановили у 2007 році в Ялті, де українські збірниці показали час 2:08.33 хвилин.