Вперше в історії українець здобув титул чемпіона Європи з картингу

Олександр Бондарев. Фото: Performance Motor Media

14-річний український картингіст Олександр Бондарев вперше в історії нашої країни здобув титул чемпіона Європи з картингу. Про це повідомляє "Дім" з посиланням на Департамент молоді та спорту КМДА.

Історична перемога трапилася у фінальному раунді чемпіонату, який відбувся на італійському треку Cremona Circuit. У фіналі наш спортсмен стартував з Р4, на шостому колі йому вдалося обігнати суперника та зайняти Р3, фінішував він на цій же позиції і здобув подіум в 4-му етапі FIA Karting European Championship.

Подіум в Іспанії, дві перемоги у Чехії та Данії та подіум в Італії принесли Олександру абсолютну перемогу за титул чемпіона Європи-2023 у категорії OK Junior. Нагородження Олександра відбудеться у грудні в Монако на загальній церемонії FIA разом з іншими гонщиками, включно з пілотами Формули-1.