Головний критерій відбору — добровільність: рекрутинг батальйону "Вовки Да Вінчі"

Бригада ЗСУ "Вовки да Вінчі". Скриншот: kanaldim.tv

Киянин Фред Муравицький — продюсер кіновиробництва, приєднався до одного з найдосвіченіших батальйонів ЗСУ "Вовки Да Вінчі". Головний критерій відбору — добровільність, адже тут навчать та забезпечать усім необхідним для служби. Нині "Вовки Да Вінчі" є одним з найефективніших підрозділів, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

У 31-річного киянина Фреда Муравицького попереду важлива співбесіда. Чоловік вирішив стати на захист країни й доєднатися до одного з найдосвідченіших батальйонів ЗСУ "Вовків да Вінчі".

"Це перша бригада, яка перейшла на рекрутинг. Спрацювало сарафанне радіо. Про цю бригаду можна прочитати та почути гарні речі", — зізнався рекрут Фред Муравицький.

За освітою Фред продюсер кінотелевиробництва. Багато років чоловік працював на знімальних майданчиках, а пізніше змінив творчу роботу на офісну. Займався імпортом, роботою з митницею, роботою з клієнтами, комплектуванням житлових та комерційних об'єктів. 

На початку повномасштабної війни Фред став волонтером.  Коли захисники звільнили Київську область, то чоловік допомагав розбирати завали та розвозити гуманітарну допомогу.

"Враховуючи мої цивільні навички та досвід роботи у сфері імпорту та роботи з документами я розглядаю посаду діловода", — додав рекрут.

"Ранок Вдома" завітав до рекрутингового центру разом з Фредом, щоб дізнатися, хто і як може потрапити до одного з найвідоміших батальйонів ЗСУ.

"Рекрутинговий цент "Вовки да Вінчі" знаходиться в Києві та Львові. Можна залишити заявку онлайн, або прийти особисто. Графік роботи з понеділка по неділю з 10:00 до 18:00. Працюємо вже понад чотири місяці. За цей час вдалося обробити сотні заявок",  — розповідає представник київського рекрутингового центру Євгеній Григор'єв.

Майже всі адміністративні посади вже зайняті, а ось бойові вакансії ще відкриті. Батальйон у пошуках піхотинців, операторів БПЛА, саперів, танкістів, артилеристів та зв'язківців.

"Якщо людина бажає потрапити до нашого батальйону, то вона має кілька варіантів. Треба залишити заявку на сайті або у соцмережах. Ми її опрацьовуємо та запрошуємо на співбесіду", — додав рекрутер.

Інший варіант зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, й одразу прийти на співбесіду. Головний критерій відбору до "Вовків да Вінчі" — це добровільність. Нести службу в бригаді за контрактом можна з 18 до 45 років, за мобілізацією — від 25 до 60 років. Після короткої співбесіди рекрутери пропонують актуальні посади, а за кілька днів відправляють на полігон.

"На полігоні є теоретичні заняття, на яких розповідають про історію батальйону та проводять тактичні теоретичні заняття. Потім переходять на наступний практичний рівень. Якщо говорити про якусь стрілецьку історію, то людям прищеплюють філософію поводження зі зброєю. Будуть тактичні практичні заняття. Також є заняття з БПЛА та медицини", — резюмував Євгеній Григор'єв.

Якщо рекрут за час навчання передумає, він може повернутися додому. Якщо ж знаходить своє місце в батальйоні та впевнений у своїх силах, тоді його оформляють до Збройних сил України й відправляють до навчального центру.

"Вовки да Вінчі" — це підрозділи ЗСУ. Тому вони надають повний соціальний пакет: зарплату, відпустки та медичне страхування. Крім того, кожен боєць забезпечується всім необхідним спорядженням. Сьогодні "Вовки да Вінчі" — один з найефективніших бойових підрозділів. Їхній досвід, навички та сучасне озброєння щодня наближають Україну до перемоги.

Також цікаво: Безплатне навчання цивільних від Victory Drones: про ТЦК, рекрутинг та керування дронами розповів Ігор Борохович

Прямий ефір