Влада США готова протистояти російським фейкам про вакцини усіма засобами, — заява

Фото: Getty Images

Сполучені Штати Америки активно відстежують кампанію Росії стосовно дискредитації COVID-вакцин та готові протидіяти їй усіма наявними засобами. Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі, повідомляє "Укрінформ".

"Звісно, ми поінформовані про тактику російської сторони у її прагненні поширювати дезінформацію", — сказала вона, наголосивши при цьому, що у Вашингтоні роблять кроки для відповіді на цей виклик.

Джен Псакі нагадала: американські вакцини є безпечними, що підтвердила Комісія з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA), а також експерти у галузі медицини.

"Ми будемо протидіяти цій дезінформації всіма наявними засобами", — заявила речниця Білого дому.

Читайте також: Пріоритети зовнішньої політики Байдена назвав держсекретар США (ВІДЕО)

Напередодні стало відомо, що Глобальний центр взаємодії Державного департаменту США (GEC) визначив чотири російські видання, які поширюють фейки про вакцини від COVID-19 виробництва Pfizer і Мoderna. Серед них — News Front, підконтрольне російському ФСБ, New Eastern Outlook і Oriental Review, які контролюються Службою зовнішньої розвідки РФ, а також Rebel Inside, яким керує російське ГРУ.

Нагадаємо, компанія Moderna розробила оновлену вакцину проти COVID-19, яка є ефективною у боротьбі зі штамом коронавірусу, зафіксованим у Південно-Африканській Республіці (ПАР).

Прямий ефір