Ветеранам та військовослужбовцям додали безплатних послуг у "стоматологічний пакет" 

Стоматологи-переселенці. Фото: te.20minut.ua

Уряд розширив програму стоматологічної допомоги ветеранам та військовослужбовцям. Найближчим часом НСЗУ розмістить на офіційному сайті оголошення про прийом пропозицій від медичних закладів, які бажають долучитися до реалізації проєкту. Стати учасниками програми можуть заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності, інформує "Дім" з посиланням на Міністерство охорони здоровʼя.

"Відтепер, крім зубопротезування, військовим та ветеранам гарантовані наступні безоплатні послуги: просте та складне видалення зуба; відновлення зуба без або з використанням анестезії та лікуванням каналів; відновлення зуба з пломбуванням каналів з використанням анестезії", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що отримати ці послуги можуть ветерани війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій та військовослужбовці, які поки що не отримали статус учасника бойових дій, але продовжують виконувати бойові завдання. Гранична вартість наданих медичних послуг не може перевищувати 24 952 гривні.

У МОЗ зазначили, згідно з дослідженням Українського ветеранського фонду у січні 2024 року, майже 50% ветеранів першочергово потребують саме стоматологічної допомоги.

Також цікаво: Безбар'єрність, психологічна реабілітація та стоматологія для військових: інтерв'ю із заступницею очільника Міністерства у справах ветеранів Оксаною Сивак

Прямий ефір