Українка завоювала "срібло" на ЧС з боксу серед молоді (ВІДЕО)

Украинская боксёр Кристина Лакийчук на пьедестале (слева). Фото: kanaldom.tv

На молодіжному Чемпіонаті світу з боксу в польському Кельце сьогодні, 22 квітня, відбулися фінальні поєдинки серед жінок. Єдина фіналістка від України Христина Лакійчук завоювала "срібну" медаль, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

Українська спортсменка боролася в категорії до 54 кг. Вона виграла перший раунд, але два наступних судді віддали її суперниці з Узбекистану Нігіні Уктамовій.

Христина Лакійчук хоч і розраховувала завоювати перше місце, все ж впевнена — всі перемоги ще попереду.

"Мені зовсім трішки не вистачило сил. Звичайно, хотілося "золото". "Срібло" добре, але "золото" завжди краще. Але ми не засмучуємося, йдемо далі", — зазначила спортсменка.

Завтра, 23 квітня, на Чемпіонаті світу з боксу серед молоді — заключний день, під час якого відбудуться фінали для чоловіків. Україна може розраховувати ще на три медалі — в категоріях 64 кг, 69 кг і 75 кг.

Виступи українських боксерів можна буде подивитися о 18:25 за київським часом у прямому ефірі телеканалу "Дом".

Нагадаємо, телеканал "Дом" є офіційним партнером Чемпіонату світу з боксу серед молоді-2021.