Працівників українського посольства в Польщі підозрюють у корупції: що сталося

Фото: pixabay.com

Двох працівників українського посольства в Польщі відкликав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Їх підозрюють у корупції, повідомив очільник українського МЗС сьогодні, 1 березня, інформує "Дом".

Підозрювані намагалися вивезти з України до Польщі велику кількість валюти, золота і контрабандних цигарок. Кулеба зазначив, що українських дипломатів спіймали "на гарячому" 28 лютого.

"Їх затримано на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто з України до Польщі велику кількість валюти, золота і контрабандних цигарок. Випадок для МЗС неприпустимий. Переконаний, важливо виносити такі випадки назовні, робити їх публічними. Треба зламати ганебний підхід "не виносити сміття з хати". Його саме треба виносити. Інакше будемо жити в смітті", — вважає міністр.

Підозрюваних звільнили з посольства і почали дисциплінарне розслідування. Кулеба пообіцяв, що розслідування буде ретельним і швидким.

"Корупція є всюди, де є люди. Відмінність лише в тому, терплять її чи ні. У МЗС — ні", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що українська митниця повинна припинити бути годівницею для корупціонерів.

Читайте також: Єдиний портал для викривачів корупції створять в Україні

Прямий ефір