Словенський провайдер T-2 розпочав трансляцію ефіру українського каналу іномовлення “Дім” на території ЄС

Українське іномовлення збільшує присутність на телекомунікаційному ринку ЄС. ДП “МПІУ” надало дозвіл на ретрансляцію ефіру каналу “Дім” в кабельних мережах Словенії та через інтернет мовлення на території ЄС одній з найбільших телекомунікаційних компаній Словенії T-2.

Домовленість з провайдером забезпечує можливість трансляції каналу “Дім” у мережах оптоволоконного, xDSL, кабельного, мобільного та супутникового інтернету Starlink, по всій території ЄС. Найбільше абонентів Т-2 мають змогу дивитись “Дім” в Хорватії, Бельгії, Італії, Австрії. “Дім” також доступний у кабельних мережах територіальних громад Словенії: в Мирні, Подпечі, Лошкій Долині, Іванчній Гориці, Метліці, Камнику та Єсеніці.

Перевагами провайдера є можливість перегляду програм у стандартній, високій та 4К роздільній здатності, перегляд на трьох пристроях одночасно, швидкий перехід між телевізійними програмами, функції батьківського контролю, зупинки трансляції, налаштування нагадувань, запису улюблених програм та доступ до архіву, формування персоналізованої відеотеки.

Ефір “Дому” доступний цілодобово в інтерфейсі Т-2 TV для смарт пристроїв з операційними системами Tizen, Android, webOS, Vidaa, Amazon Fire TV, Xiaomi TV Box і Apple TV box та в мобільному додатку Т-2 tv2go для користувачів Android, iOS та HarmonyOS.

В пакеті послуг T-2 “Іноземні національні та комерційні телепрограми” також доступна трансляція телеканалу FREEДOM, орієнтованого на російськомовних глядачів за межами України.

T-2 — приватна телекомунікаційна компанія, заснована у 2004 році у Словенії. Вона надає абонентам послуги “пакетного телебачення”, мобільного зв'язку та інтернету на території ЄС. Перевагою провайдера є безпека та надійність мережі, передові технологічні рішення. T-2 — постачальник телекомунікаційних послуг на ринку Словенії, який вперше розпочав трансляцію контенту в HD якості у 2006 році, запропонував функцію об'ємного звуку Dolby Digital через IPTV у 2009 році, послугу 3D телебачення у 2010 році та мовлення у форматі 4K у 2018 році.

Як повідомлялося раніше, трансляція телеканалу українського іномовлення "Дім" стала доступною в усіх тарифних пакетах одного з найбільших чеських інтернет-провайдерів онлайн телебачення Gonet.TV, який можна дивитися в країнах Європейського Союзу, а також в Ісландії та Норвегії.

Довідка:

"Дім" — україномовний телеканал, що входить до системи українського державного іномовлення, орієнтований на українських біженців за кордоном та внутрішньо переміщених осіб. Завдання каналу — підтримувати зв’язок з українцями, яких війна вирвала з рідних домівок, знайомити світ з українською багатонаціональною ідентичністю, історіями української стійкості та героїзму, культурою, традиціями, звичаями.

Ефір телеканалу «Дім» також можна дивитися на діджитал-майданчиках мовника в мережі інтернет: на сайті та на YouTube-каналі, за допомогою супутникового мовлення (через супутники Hot Bird 13G та Astra-4A), через ОТТ-платформи та мережі кабельних операторів.

Прямий ефір