РФ вела кампанію з дискредитації Байдена під час виборів, — розвідка США (ВІДЕО)

Джо Байден. Фото: rfi.fr

Російська влада прагнула дискредитувати Джо Байдена під час його виборчої кампанії. Таке твердження міститься в доповіді "Іноземні загрози американським федеральним виборам у 2020 році", підготовленій Національною радою з розвідки — центром середньострокового і довгострокового стратегічного планування в американському розвідтоваристві. Про це повідомляє "Дом".

За інформацією розвідки, американське керівництво намагалося дискредитувати Байдена і надати підтримку республіканцеві Дональду Трампу. Як вважають автори доповіді, цими діями керував Володимир Путін.

"Згідно з нашими оцінками, російський президент Путін санкціонував, а низка російських урядових організацій здійснили операції впливу, націлені на очорнення кандидатури президента Байдена і Демократичної партії, підтримуючи колишнього президента Трампа, підриваючи довіру громадськості до виборчого процесу і загострюючи соціально-політичний розкол у США", — йдеться в документі.

За даними розвідки, у вибори втручалися й інші країни — Іран, Куба, Венесуела.

Як повідомлялося, Сполучені Штати Америки наступного тижня введуть санкції проти Росії, Китаю та Ірану за втручання у вибори.

Читайте також: Пріоритети співпраці України зі США назвали в Офісі президента

Медіа-партнери
Прямий ефір