Прем’єр-міністр України висловив подяку ДП "МПІУ" за зміцнення інформаційного суверенітету держави

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль відзначив професіоналізм трудового колективу Державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" і висловив подяку за відстоювання демократичних ідеалів та свободи слова в умовах повномасштабної російської агресії, захист інформаційного простору країни, оперативне донесення правдивої інформації про війну Росії проти України до глядачів в усьому світі. 

Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" — дієвий інструмент захисту інформаційного суверенітету нашої держави та протидії російській пропаганді, надійне джерело оперативної та правдивої інформації про Україну, її багатонаціональну ідентичність, людей, історію та культуру для всього світу. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну колектив ДП "МПІУ" щоденно злагоджено й продуктивно працює на інформаційному фронті, забезпечує аудиторію з усього світу об’єктивною інформацією про події в Україні українською, російською, англійською та арабською мовами. За цей час українське державне іномовлення суттєво збільшило свою присутність за кордоном у кабельних, DTH, IPTV-мережах, на ОТТ-платформах та на супутнику.

Система українського іномовлення стала перевіреним джерелом отримання новин про боротьбу українського народу з підступним агресором для сотень мільйонів людей з десятків країн світу, а для декого — єдиним і безальтернативним майданчиком донесення цієї інформації. Для багатьох людей у суспільствах з авторитарними режимами така інформація, приклад українців у нашій боротьбі за невід’ємне право залишатися вільною країною, стає імпульсом для дії, розуміння цінності свободи слова й свободи вибору, інших громадянських прав і свобод.

Прямий ефір