"ТРО Медіа" оголосила імена переможців конкурсу для журналістів "Війна в об’єктиві"

7 червня у столичному Українському домі відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу журналістських матеріалів про національний спротив і оборону України "Війна в об’єктиві", організатором якого стала Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ ("ТРО Медіа").

Вперше в історії Збройних сил України військовослужбовці відзначили авторів найкращих робіт про національний спротив та оборону держави. Журналісти з усієї України подали на конкурс 385 робіт: телесюжети, газетні публікації, фоторепортажі та радіоподкасти.

Переможцями стали:

  • кращий відеорепортаж: Анастасія Горпінченко ("Слідство.Інфо");
  • кращий оператор: Богдан Пападін ("Бутусов Плюс");
  • краще інтерв’ю: Анна Мірошниченко ("5 канал");
  • кращий радіорепортаж/подкаст: Діана Жвінкліс ("Характер.Медіа");
  • кращий текстовий репортаж: Віталій Побережний (Reporters.media), на жаль, пан Віталій не зміг взяти участь у церемонії нагородження;
  • кращий фоторепортаж: Валентина Поліщук (LIGA.net");
  • приз глядацьких симпатій: Андрій Петрук (103-тя бригада Сил ТрО ЗСУ).

Шортлист фіналістів конкурсу формували організатори "Війни в об’єктиві", а самих призерів визначало журі, що складається з 17 військовослужбовців, які до великої війни були професійними журналістами. Деяким з них доводилось оцінювати роботи конкурсантів на фронті, під ворожими обстрілами.

Переможців конкурсу нагороджували на сцені Українського дому відомі діячі культури, журналісти та військові: керівник "ТРО Медіа" полковник Олексій Дмитрашківський, кінооператор Сергій Михальчук, актор Михайло Кукуюк, керівник радіохолдингу "ТАВР Медіа" Артем Бабелін, воєнні фотографи Влада і Костянтин Ліберови, стендап-комік і волонтер Василь Байдак, народна артистка України Лариса Руснак.

Конкурс "Війна в об’єктиві" є складовою частиною однойменного фестивалю, що відбувався в Українському домі 7-9 червня. У програмі фестивалю були представлені прем’єри документальних фільмів "Щити Києва" та "Журналіст у формі". Глядачі також побачать стрічку Андрія Різоля із циклу документальних фільмів "Культура vs війна", документальний фільм "Готові до спротиву. 107 бригада ТРО" виробництва "ТРО" Медіа та художня картина Ахтема Сеітаблаєва "Мирний 21".

Організатор фестивалю — Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ ("ТРО Медіа”).

Прямий ефір