Перебіг евакуації з Донецької області та відновлення інфраструктури деокупованих територій — дані ОПУ

Кирило Тимошенко. Скриншот відео: kanaldom.tv

В Україні тривають роботи з відновлення інфраструктури на деокупованих територіях, а на Донеччині — обов'язкова евакуація населення. Про це сьогодні, 16 серпня, повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, інформує "Дом".

За його даними, з Донецької області вже евакуйовано 6158 осіб, з яких 1037 — діти.

Вже збудовано 20 модульних містечок на 453 будинки, які розташовані в Запорізькій, Київській, Львівській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

"Центральні та місцеві органи виконавчої влади продовжують дбати про прихисток для внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів, які втратили житло внаслідок бойових дій", — зазначив Тимошенко.

А на всіх звільнених від російської окупації територіях тривають оперативні відновлювальні роботи.

Так, у Житомирській області відновлено житлові будинки, школи та адмінбудівлі. Зокрема:

  • 302 об’єкти приватної забудови;
  • 19 багатоповерхівок;
  • 25 шкіл та садочків;
  • 10 адміністративних будівель;
  • 6 об’єктів закладів культури;
  • 6 об'єктів охорони здоров’я;
  • 1 об’єкт ЖКГ.

На Сумщині відновлено понад 370 об'єктів. На Харківщині — виконуються аварійно-відновлювальні роботи на 167 об'єктах. У Чернігівській області проведено роботи з реконструкції та капремонту на 181 об'єкті "Чернігівобленерго". Також 99% споживачів області забезпечено газом.

Детальніше — на відео:

Читайте також: Переселенці з Донеччини прибувають до Кіровоградщини евакуаційними потягами — як зустрічають, чим допомагають (ФОТО)

Нагадаємо, за словами міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, в Україні створено вже 9 модульних містечок для проживання громадян, які втратили житло через повномасштабну російську агресію. Загалом до кінця 2022 року планується створити 25.

Читайте також: Російські війська спалюють Соледар: як вибираються люди — репортаж "Дома" (ВІДЕО)

Прямий ефір