Перебіг евакуації з Донецької області та відновлення інфраструктури деокупованих територій — дані ОПУ

В Україні тривають роботи з відновлення інфраструктури на деокупованих територіях, а на Донеччині — обов'язкова евакуація населення. Про це сьогодні, 16 серпня, повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, інформує "Дом".
За його даними, з Донецької області вже евакуйовано 6158 осіб, з яких 1037 — діти.

Вже збудовано 20 модульних містечок на 453 будинки, які розташовані в Запорізькій, Київській, Львівській, Чернівецькій та Чернігівській областях.
"Центральні та місцеві органи виконавчої влади продовжують дбати про прихисток для внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів, які втратили житло внаслідок бойових дій", — зазначив Тимошенко.
А на всіх звільнених від російської окупації територіях тривають оперативні відновлювальні роботи.
Так, у Житомирській області відновлено житлові будинки, школи та адмінбудівлі. Зокрема:
- 302 об’єкти приватної забудови;
- 19 багатоповерхівок;
- 25 шкіл та садочків;
- 10 адміністративних будівель;
- 6 об’єктів закладів культури;
- 6 об'єктів охорони здоров’я;
- 1 об’єкт ЖКГ.
На Сумщині відновлено понад 370 об'єктів. На Харківщині — виконуються аварійно-відновлювальні роботи на 167 об'єктах. У Чернігівській області проведено роботи з реконструкції та капремонту на 181 об'єкті "Чернігівобленерго". Також 99% споживачів області забезпечено газом.
Детальніше — на відео:
Читайте також: Переселенці з Донеччини прибувають до Кіровоградщини евакуаційними потягами — як зустрічають, чим допомагають (ФОТО)
Нагадаємо, за словами міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, в Україні створено вже 9 модульних містечок для проживання громадян, які втратили житло через повномасштабну російську агресію. Загалом до кінця 2022 року планується створити 25.
Читайте також: Російські війська спалюють Соледар: як вибираються люди — репортаж "Дома" (ВІДЕО)