Необхідно адаптувати навчальну програму для українських учнів за кордоном — Верещук

Ірина Верещук. Фото: minre.gov.ua

Для дітей, які вимушено перебувають за кордоном, необхідно адаптувати навчальну програму. Це дасть змогу краще засвоювати програму і зменшить навантаження, заявила віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, інформує "Дім".

Ірина Верещук зазначила, що адаптація навчальної програми для дітей, які вчаться і за кордоном, і в українських школах, дасть їм змогу краще засвоювати програму й зменшить навантаження. Крім того, це сприятиме збереженню зв’язків з українським середовищем.

"Ми маємо зберігати зв’язок дітей з Україною. Тому українську мову, літературу, історію та інші предмети для них повинні викладати за доступними адаптованими програмами та з необхідною кількістю підручників", — наголосила віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Ірина Верещук нагадала, що мала кілька зустрічей з українцями, які проживають або тимчасово перебувають у Женеві, Варшаві та Брюсселі. Серед проблем, які вони озвучували, значна частина стосується шкільної освіти.

За словами Ірини Верещук, необхідно подбати про те, щоб наші учні за кордоном були забезпечені достатньою кількістю підручників. У тому числі для вивчення предметів українського компонента: української мови, історії, літератури, правознавства тощо.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір