"Нехай нашу мову чує увесь світ": ведучі каналу "Дом" привітали українців з Днем української писемності та мови

9 жовтня Україна відзначає День української писемності та мови. Ведучі телеканалу "Дом" Лілія Ребрик, Світлана Леонтьєва, Костянтин Октябрський та Володимир Остапчук привітали всіх зі святом та закликали вчити й розвивати рідну мову.

Цього року ми всі, як ніколи, відчули, що українська — це мова сильних людей. Вона об’єднує нас, підтримує, захищає.

"Ми всі переконались, що українська мова — це не просто спосіб комунікації. Це — наша зброя, гостра, промовиста, яскрава. Найголовніше, українська мова — це те, що об’єднує нас, українців, де б ми не були. Вітаю кожного з нас з Днем української писемності та мови", — говорить ведучий програми "Ліс рук!" на каналі "Дом" Володимир Остапчук.

Ведучі каналу "Дом" тепло й зворушливо підкреслили красу та багатство рідної мови, закликали вчити та поширювати її.

"Яка багата українська мова, аж 256 тисяч слів. Тож, давайте щоденно плекати, розвивати її. Нехай нашу мову чує увесь світ", — зауважила ведуча програми "Точка опори" Світлана Леонтьєва.

Колегу підтримала ведуча проєктів "Ранок Вдома" і "Дочекаюсь"Лілія Ребрик.

"Наша мова — це генетичний код. Любіть її, шануйте її, відчувайте її. Коли говориш українською, аж на душі теплішає. Відчуйте це! За статистикою, щоб вивчити іноземну мову, знадобиться плюс-мінус шість місяців життя. А для того, щоб вчити рідну мову — все життя. Вчіть і насолоджуйтесь!" — закликала Лілія Ребрик.

"Друзі, незалежно від вашого віку, незалежно від вашого статусу, незалежно від вашого досвіду вчіть українську мову. Зі святом!" — додав ведучий "Ранку Вдома" Костянтин Октябрський.

Прямий ефір