На Київщині відновили вже майже 17,5 тисячі об'єктів, пошкоджений внаслідок війни

Відновлення Київщини. Фото: t.me/kyivoda

У Київській області вже відновили майже 17,5 тисяч об'єктів, що були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення Росії, з посиланням на пресслужбу Київської обласної військової адміністрації, повідомляє "Дім".

Роботи з відновлення об'єктів зруйнованих та пошкоджених внаслідок вторгнення Росії ще тривають. Пріоритетом залишається відбудова житла та соціальної інфраструктури. Вже відновлено: 

  • понад 15,8 тисяч багатоквартирних та приватних будинків, 
  • 202 освітні заклади, 
  • 115 об'єктів охорони здоров'я, 
  • 78 адмінбудівель та ЦНАПів.

Цього тижня відбулося засідання групи "Прозорість та підзвітність" з розгляду тендерних закупівель у Вишневій громаді. Зокрема, щодо будівництва двох укриттів у закладах освіти в Крюківщині і Вишневому та реконструкції кінотеатру під приміщення міськради. Резонанс в суспільстві виник через суми тендерів, нагадав голова КОВА Руслан Кравченко.

Група "Прозорість та підзвітність" рекомендувала громаді Вишневого невідкладно направити проєкти на експертизу до КНДІСЕ або іншої аналогічної установи, щоб отримати об'єктивний висновок. Ще одна рекомендація — підготувати фінансово-економічні обґрунтування щодо доцільності будівництва цих об'єктів саме у зазначених обсягах.

Читайте також: Держава видала 5203 житлові сертифікати на понад 9 мільярдів гривень

Медіа-партнери
Прямий ефір