Контрнаступ росіян абсолютно неможливий, має розпочатися старт деокупації правобережжя: умову назвав Хлань (ВІДЕО)

Сергій Хлань. Скріншот відео: "FreeДОМ"

Збройні сили України знищили для окупантів усі можливості переправляти техніку та боєкомплекти із Криму та лівобережної Херсонщини на правобережжя, де точаться бої. З цієї причини російські війська не мають можливості розпочати контрнаступ на півдні. Таку думку сьогодні, 15 серпня, висловив депутат Херсонської обласної ради, радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань в ефірі марафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA.

"Наші Збройні сили діють абсолютно послідовно, знищуючи польові склади, запаси противника. І окупанти вже, якщо подивитися зведення навіть сьогоднішні, зосередилися виключно на тому, щоб утримувати позиції. Якщо ми згадаємо минулий тиждень, то нагніталася історія про нібито якийсь контрнаступ росіян. Зараз це вже просто абсолютно неможливо. І зараз єдине, на чому зосереджені окупанти, це на тому, щоб залишатися на своїх позиціях", — зазначає Хлань.

Коментуючи слова про те, що найближчі два тижні стануть для ситуації на Херсонщині вирішальними, радник голови Херсонської ОВА наголосив: усе залежатиме від того, чи зможуть російські окупаційні війська налагодити логістику. Інакше ситуація для них стане критичною.

"Якщо протягом найближчих двох тижнів окупанти не зможуть налагодити або в якомусь терміновому порядку відремонтувати та зробити безпечними переправи для того, щоби постачати техніку та боєприпаси, то ситуація стане критичною. У них не буде жодної іншої можливості, як просто залишати ті позиції, на яких вони зараз є, і фактично рокіруватися з правобережної частини Херсонської області на лівобережжя. Куди вони, до речі, за останніми повідомленнями, переносять свої командні штаби. Це вже перший крок до того, що їм все-таки доведеться залишити правобережжя. І місто Херсон", — коментує депутат.

Саме тому Сергій Хлань, як і військові аналітики, на яких він посилається, вважає, що найближчі два тижні будуть вирішальними та показовими.

"Фактично має розпочатися старт деокупації правобережжя та початок деокупації всієї Херсонщини", — резюмував він.

Читайте також: Наступні 2 тижні будуть вирішальними для ситуації на Херсонщині, — Хлань

Прямий ефір