Колишній розвідник створив бренд одягу Palai та однойменний ветеранський хаб у Бердичеві

Назар Двірченко. Скриншот: kanaldim.tv

Волонтер, колишній розвідник Назар Двірченко допомагає побратимам повертатися до мирного життя. Чоловік захищав країну на Київському та Херсонському напрямках, але змушений був покинути службу.  Натомість почав волонтерську діяльність.  Для привернення уваги до проблем соціалізації ветеранів разом із побратимом створив бренд одягу Palai, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома". 

Волонтер, ексрозвідник із Бердичева Назар Двірченко допомагає побратимам виборювати перемогу та повертатися до мирного життя. До лав Збройних Сил України він вступив добровольцем у 2014 році. Ніс службу у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Після початку повномасштабного вторгнення повернувся до бригади та захищав Україну на київському і Херсонському напрямках. Восени 2022 року чоловікові довелось звільнитися, щоб доглядати за тяжко хворим батькам. Піклуючись про батьків, колишній командир розвідки почав волонтерити. 

"В нас було три поїздки до хлопців на передову. Звісно, ми завезли дрони. Все купував за свої гроші. Допомагав воїнам психологічно. Привозив у Слов'янськ, Краматорськ і Куп'янськ професійних психологів. Вони працювали з військовими. Це допомагало хлопцям. Вважаю, що усі, хто завершує службу, повинні потім працювати з психологами", — розповів волонтер та колишній розвідник Назар Двірченко.

Для привернення уваги суспільства до проблем соціалізації ветеранів він створив бренд одягу Pala. У цьому допоміг побратим Олександр Сурмач. Логотип бренду означає любити свою професію. Розробив його 19-річний хлопець із Херсона. Поки колекція невелика — декілька варіантів футболок, які можна придбати через інтернет або у спортивних магазинах Бердичева. 

"Особливість цих речей полягає в тому, що один рукав коротший за інший. Це символізує те, що є люди, які втратили кінцівки, але не втратили віру в себе. На короткому рукаві ми зробили вишиванку, як символ свободи й незламності", — додав волонтер.

Частину прибутку від реалізації речей передають на реабілітацію захисників, які отримали поранення. Волонтери планують розширювати асортимент, а на зароблені кошти розвиватимуть у Бердичеві ветеран хаб Palai, де воїни безплатно отримуватимуть допомогу необхідних спеціалістів і проводитимуть час із побратимами. 

Також цікаво: Реабілітація військових: що відомо про діяльність об'єднання "Редюїт"

Прямий ефір