Підсумки 8 травня: День пам'яті і примирення, Зеленський і посли G7 на Донбасі та євроінтеграція України (ВІДЕО)

День пам'яті і примирення в Україні — у всій країні вшановують пам'ять жертв Другої світової війни. Президент України Володимир Зеленський разом з послами країн "Великої сімки" відвідали Луганську область. Вже третя країна Європейського Союзу висловила підтримку Україні на шляху євроінтеграції. А чоловіча збірна України з фехтування на шпагах готується до Олімпіади. Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 8 травня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Вшанувати пам'ять героїв Другої світової війни президент України Володимир Зеленський разом з послами країн G7 відправився на передову в Луганську область. Подробиці — в сюжеті випуску.

У Краматорську Донецької області учасників Другої світової війни шанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам'ятників на "Алеї Слави". На мітингу-реквіємі зібралися родичі та близькі загиблих воїнів. Своїми спогадами вони поділилися з кореспондентами телеканалу "Дом".

Мітинги-реквієми в Україні цього року були нечисленними. Свої корективи внесли пандемія COVID-19 і негода. Але, попри дощ, жителі Дніпра все ж вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Про кого згадують дніпряни й вінничани в цей день — дізнайтеся в матеріалі телеканалу "Дом".

Потужне лобі. Вже третя країна ЄС висловила підтримку Україні на шляху євроінтеграції. Декларацію про європейську перспективу України підписали президенти України і Латвії Володимир Зеленський і Егілс Левітс. Подробиці — в черговому сюжеті випуску.

Обговорення питання щодо скасування прав інтелектуальної власності на вакцини від COVID-19 викликало розбіжності серед країн-членів Євросоюзу. Чому членам ЄС так і не вдалося досягти єдиної позиції під час неформального саміту в Португалії — в матеріалі кореспондентів телеканалу "Дом".

Українські мушкетери готуються до Олімпіади. У Конча-Заспі на олімпійській базі відбулося відкрите тренування чоловічої збірної з фехтування на шпагах. В кінці березня українці на Кубку світу завоювали командну ліцензію в Токіо-2020. Як іде підготовка до Ігор — в заключному сюжеті випуску.

Ці та інші події 8 травня — в підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:16​ Президент України Володимир Зеленський разом з послами країн "Великої сімки" відправився на передову — в Луганську область.
  • 04:06 У Краматорську учасників Другої світової війни шанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам'ятників на "Алеї Слави".
  • 06:11​ День пам'яті і примирення: що для людей означає сьогоднішня дата.
  • 12:24​ США відреагували на обстріли мирних будівель на Донбасі.
  • 12:43 Уже третя країна Європейського Союзу висловила підтримку Україні на шляху євроінтеграції.
  • 13:36​ Обговорення питання щодо скасування прав інтелектуальної власності на вакцини від COVID-19 викликало розбіжності серед країн-членів Євросоюзу.
  • 16:17​ Тренування збірної України з фехтування на шпагах відбулося на олімпійській базі в Конча-Заспі.
Медіа-партнери
Прямий ефір