Підсумки 10 жовтня: військова допомога від США, очікування від саміту Україна – ЄС та природні катаклізми (ВІДЕО)

Україна отримала від США допомогу для посилення безпеки. Уже 16 регіонів України відповідають показникам "помаранчевої" зони епіднебезпеки. Пенсіонерам з ОРЛО окупанти заборонили виїжджати на підконтрольну Україні територію за пенсіями. У Татарстані сталася авіакатастрофа. А в Києві відбувся перший український військовий забіг. Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 10 жовтня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Військова допомога Україні від США. Високоточна зброя, боєприпаси, засоби радіолокаційного спостереження та медичне обладнання на 60 млн дол. До аеропорту "Бориспіль" прибула перша партія додаткової допомоги з США для ЗСУ. Про ці постачання домовилися під час візиту президента Володимира Зеленського до Вашингтону. Детальніше — в матеріалі.

Психологічна допомога дітям на лінії дотику. Близько 200 тис. дітей на лінії дотику на Донбасі потребують психологічної підтримки. Життя поблизу зони бойових дій травмує їх щодня. Багато хто не може без допомоги фахівців перемогти тривожність, фобії, депресії. Хто і як допомагає їм впоратися з такими проблемами — розповідають кореспонденти телеканалу "Дом".

Електронні лікарняні в дії. Українські лікарні продовжують адаптуватися до оформлення електронних лікарняних. Система у всій країні запрацювала від 1 жовтня, хоча деякі лікарні почали оформляти листки непрацездатності онлайн ще з літа в тестовому режимі. Про нововведення детальніше — в сюжеті.

Очікування від саміту Україна – ЄС, який відбудеться 12 жовтня в Києві. Експерти кажуть, що саме його результати дадуть відповідь на питання, чи готовий Київ до масштабного оновлення Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Чого очікувати від цієї події — дізнавалися кореспонденти телеканалу "Дом".

Природні катаклізми у світі. "Планети "Б" не буде": з таким гаслом на марш протесту вийшли десятки тисяч бельгійців. Напередодні кліматичного саміту вимагають від уряду звернути більше уваги на проблеми екології. Стихійні лиха вирують у всьому світі. Поки висока вода знищує врожай в Китаї, в Бразилії дощу не було протягом декількох місяців. Цій темі присвячено черговий сюжет випуску.

Перший український військовий забіг. До 30-річчя Збройних сил України у Києві відбувся Перший військовий забіг. У змаганнях брали участь понад тисячі армійців, всіх видів і родів військ, разом з цивільними. А ще — військовослужбовці з Великої Британії, США, Латвії, Литви, Швеції та Норвегії. Як це було — в кінцевому сюжеті.

Ці та інші події 10 жовтня — в підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

 • 00:19 До аеропорту "Бориспіль" прибула перша партія додаткової допомоги з США для Збройних сил України.
 • 01:28 У МЗС України відреагували на рішення російських окупантів відправити незаконно заарештованого Нарімана Джелялова до психіатричної лікарні.
 • 02:47 Пенсіонерам з ОРЛО окупанти заборонили виїжджати на підконтрольну Україні територію за пенсіями.
 • 03:22 Близько двохсот тисяч дітей на лінії дотику потребують психологічної підтримки.
 • 08:23 Мінімальна пенсія в Україні зросте з 1 грудня у зв'язку з ростом мінімальної зарплати, — Шмигаль.
 • 09:39 Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина поділилася очікуваннями від саміту Україна – ЄС.
 • 12:59 Вже 16 регіонів України відповідають показникам "помаранчевої" зони епіднебезпеки.
 • 16:36 Українські лікарні продовжують адаптуватися до оформлення електронних лікарняних.
 • 16:36 Авіакатастрофа в Татарстані. З 22 осіб на борту вижили лише шестеро.
 • 17:32 "Планети "Б" не буде": з таким гаслом на марш протесту вийшли десятки тисяч бельгійців.
 • 19:46 До 30-річчя Збройних сил України в Києві відбувся Перший військовий забіг. 
Прямий ефір